Kamion Iveco

Shitet nga: ismir kusi 10 Pri 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioni eshte ne gjendje shum te mir pa letra?
per me shum info kontakt 0693674481 0685055495
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim