IVECO EURO STAR 420

Shitet nga: . 19 Krr 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 480
Shes iveco EURO STAR e 2001 ne gjendje shume te mire ,dokumenta te paguara deri 06 2018 kamio zf manuale .ritarder [intarder] .kondicioner ABS. pompe per kazan goma te reja ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim