Furgon ford tranzit 2004

Shitet nga: marvin 20 Nën 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes furgon ford tranzit viti 2004 motorr 2.5 nafte esht ne gjendje perfekte me dogane dhe me letrat e paguara per nje vit,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim