Kamioncine Ford Transit diesel -02

Shitet nga: 20 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR   8 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit org
Ford tranzit 2002 dopjo gabin
Vet shkarkuse makina eshte
Ne gjendje shume te mire. me letra
Dopjo gon Shitet per arsye emigrimi

Per me shum na kontaktoni
0692549546
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim