Flm merrjep.u shit Kamion Iveco

Shitet nga: ismir kusi 21 Sht 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 900 EUR   7 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioni eshte ne gjendje shum te mir pa letra?
per me shum info kontakt 0693674481
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim