U shit flm merrjep Autobot benz

Shitet nga: rrapaj shpk 15 Dhj 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR   8 000 EUR

Komuna: Delvinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
BENZ i vitit 88 ne gjendje perfekte pune, me sherbime te sapo kryera, me letra te rregullta,te paguara per 1vit.Kapaciteti 8000L,i ndar me dy dhoma, me kontaliter,me pomp vetshkarkuese dhe impiant per lagie rrugesh. 6000€ I diskutushem ose nderrohet me makin te vogel pl
us diferencen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim