KOMBAJN KÖLA RUBIN

Shitet nga: luan kastrati 30 Qer 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Bulqizë
Makina : Makina korrëse
Shitet Kombajn KÖLA RUBIN ne gjendje shum te mir pune E ardhur Nga Gjermania Hederi 2,50 Motori 4 Klip prekinz Motor Viti Prodhimit 1970 Timoni Hidraulik
Per me shum mund te na Kontaktoni ne Viber Dhe whatsApp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim