Vile prej 255 m2 ne Berat

Shitet nga: beni 11 Jan 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Berat
shitet vil dy kateshe e mobiluar kati 1 bar kafe bilardo internet.kati 2 ka 2 dhoma gjumi dy banjo salloni 45 meter katror ballokon reth e qark shtepis,garazh per makinen plus bahce. objekti eshte ndertuar ne 2009 dhe shum komod,ndodhet pran tregut industrial Berat, Cemimi i arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim