Tirane ofroj vend pune Menaxher Shitje

Ofrohet punë nga: Railing alumin 24 Mar 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Kompania Railing Shpk ve ne dispozicion pozicionin vakant te punes per menaxher shitjesh:
Aplikantet duhet te plotesojne kushtet e meposhtme:
1.Te kete mbaruar studimet e larta
2.Te kete njohuri kompjuterike shume te mira te Paketes Office
3.Te zoteroje gjuhe te huaj Anglisht dhe Turqisht
4.Me ekspserience pune
5.Me banim ne Tirane
6.Te jete pajisur me leje drejtimi
Vetem nese i plotesoni kriteret e mesiperme, atehere na dergoni CV me foto ne adresen:

Email :info@railingalumin.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim