JAKAMEN KERKON SHITESE

Ofrohet punë nga: albert hamzallari Dje 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Jakamen kerkon shitese preferohen me eksperience ne shitje dhe reklamim veshje per meshkuj (kostume) pagesa 25.000 + shtesa nga shitjet dhe aftesite profesjonale mosha 25-35 vjeç dyqani ndodhet ne Rr. Myslym shyri tel.0692098108 +355699614717
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim