Kerkohet nd,parukiere te dije dhe thonjte !!!

Ofrohet punë nga: elena 18 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Parukeri kerkon nje vajze per thonje qe te kete paisjet e veta te dije dhe te punoje si parukiere ..adresa kryqezimi porcelan-kinostudio.tel 0695628363
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim