Ofroj Vend Pune Inxhinier Mekanik

Ofrohet punë nga: Railing alumin 17 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Inxhinieri
Kompania Railing Shpk ve ne dispozicion pozicionin vakant te punes per Inxhinier mekanik

Aplikantet duhet te plotesojne kushtet e meposhtme:
1.Te kete mbaruar studimet e larta per pozicionin e kerkuar.
2.Te kete njohuri kompjuterike shume te mira te programit AutoCad, 2D,3D, paketen Office dhe programet e renderizimeve.
3.Te zoteroje nje gjuhe te huaj.
4.Te jete banues ne Tirane

Vetem nese i plotesoni kriteret e mesiperme, atehere na dergoni CV me foto ne adresen:
Email :info@railingalumin.com

JU LUTEMI TE VENDOSNI NE SUBJEKTIN E E-MAILIT POZICIONIN PER TE CILIN APLIKONI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim