Tirane Mundesi e Arte Punsimi ne FUTURE HOME

Njoftimi i kompanisë. Ofrohet punë nga: FUTURE HOME 23 Mar 17:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Agjentë për shitje
Nuk je i kënaqur me punen që bën, të pelqen jetë më intensive?
Kërkon të fitosh mbi 1000 Euro në muaj ?!
Bashkohu me FUTURE HOME REAL ESTATE !
Kompania më e mirë e Ndërmjetësimit në Tiranë ofron vende pune për Agjent Shitje pasurish të paluajtëshme.
• Agjenti duhet:
• Të di gjuhë të huaj
• Të jetë mbi 23 vjeç
• Të jetë i komunikueshëm
Mjaftojnë këto tre detaje për tu rritur sëbashku, dhe për tu berë ndër më të mirët në Tregun Imobiliar.
Dërgoni CV tek info@futurehome.al dhe do ju komunikojmë nëse jeni i përzgjedhur për intervistë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim