KERKOHET NDIHMESE PARUKIERE ME EKSPERIENCE

Kërkohet punë nga: A&A Dje 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Parukeri Lori kerkon ndihmes parukiere me eksperience pune.Kushte dhe paga shume e kenaqeshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim