Tirane, ofroj vend pune Financiere mosha 25-35vjec

Kërkohet punë nga: Railing alumin 17 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
Kompania Railing Alumin ve ne dispozicion pozicionin vakant te punes per Financiere mosha 25-35 vjec
Aplikantet duhet te plotesojne kushtet e meposhtme:
1.Te kete mbaruar studimet e larta prane Fakultetit te Ekonomise/finance
2.Te kete njohuri kompjuterike shume te mira,programet specifike.
3.Te zoteroje nje gjuhe te huaj
4.Me ekspserience pune mbi nje vit
5.Me banim ne Tirane
Vetem nese i plotesoni kriteret e mesiperme, atehere na dergoni CV me foto ne adresen:

Email :info@railingalumin.com

Shenim: Ju lutem vendosni ne subjektin e email-it pozicionin e punes ne te cilen aplikoni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim