Dyqan prej 150m2 ne Vlore

Jepet me qera nga: beni 07 Nën 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika


jepet me qera dyqan 150m2 pran ish ekstrataninit perball shkolles te muzikes te interesuarit te kontaktojne ne nr tel 0692250700 (i diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim