Tirane jap me qera shtepi 2+1 Kati 1

Jepet me qera nga: Agron Kullaj 11 Nën 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja nr.1, Rruga Xhepa, Tirane
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Jepet me qera shtepi e re, e paperdorur me pare.

Shtepi private me 2 dhoma gjumi 17.5m²/12.5m², me korridor te bollshem 14m², kuzhine/dhome ndenje afersisht 17m², te pakompletuara dhe me banjo te kompletuar. Gjithsej shtepia eshte 80m².

Shtepia ka oborr me peme. Shtepia rrethohet nga ambiente te gjelberta me ajer te paster.

Linja perkatese eshte ajo e Ish-Uzines se Autotraktoreve, qe niset nga qendra, vazhdon rrugen Ali Demi dhe ndalon tek Ura e Shkozes, pak me siper Kryegjyshates.

Adresa: Lagja Nr.1, Rr. Xhepa, Shkoze, Tirane.

Cmimi: 15,000 Leke ose 110 Euro

Nr. tel: +355 69 757 0268 / +355685333523
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim