AMBIENT DYQAN ME QERA 90M

Jepet me qera nga: Hysa 19 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambient me qera
Jepet Dyqan me qera 90m ..dyqani ka punuar si furr buke prej 5 vitrsh jepet per xhdo lloj aktiviteti disponon linje elektrike 3 fazor....
Rruga Thoma Koxhaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim