Objekt me qera 300m2 ne Shkoder

Jepet me qera nga: Amarildo Sterkaj 17 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Shkodër
Hapësirat : Të tjera
Japim me qera Objekt 300m2 ndodhdet ne katin e dyte te nje apartamenti 200m nga kryqezimi i deges.
Ka hapsira te bollshme per nje biznes si shkolle private ose klinike mjeksore etj.
Objekti ka hyrje individuale dhe ka pamje te plote ne rrugen kryesore.
Nxitoni na kontaktoni Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj 0692883398
Agjensia e Sherbimeve Extra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim