Ambiente Biznesi Dyqane me Qera ne Qender Lezhe

Jepet me qera nga: Ambiente me Qera 19 Sht 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bulevardi Kryesor Lezhe
Komuna: Lezhë
Hapësirat : Të tjera
Ofrojme ambiente te ndryshme me qera ne qender te qytetit te Lezhes:
-Dyqane me siperfaqe te ndryshme deri 500 m2
-Magazina me qera per fason dhe aktivitete te ndryshme deri ne 1500 m2
-Ambiente per Klinika Mjekesore
-Ambiente per Call Center
-Ambiente per shkolla dhe kurse
-Ambiente per zyra, banka dhe institucione te ndryshme
Cmime te negociushme.
Mundesi bashkepunimi ne biznes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim