Lokal i ri ne Kavaje

Jepet me qera nga: Durim Togu 15 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Kavajë
Hapësirat : Të tjera
Lokali eshte i ri , me dy kate cdo kat nga 400 metra katrore, kati i dyte eshte xhamllik,ka dhe toke 3000 metra katrore , e ndodhet njit me autostraden tek ura e Dragjit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim