Sedilje te prapme, dhe mbulese bagazhi mercedes ..

Blihet nga: Fredi 11 Nën 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
kerkoj te bleje sedilje te prapme (2 te fundit per femije) per mercedes VANEO te cdo lloj vit prodhimi...!! si edhe mbulesen e bagazhit per kete lloj mercedesi...!!! por edhe pjese kembimi te ndryshme Vaneo
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim