Blejmm Vetura me defekte ose krah Anglez

Blihet nga: besnik 28 Krr 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Gjindemi ne Kosove PriZeren
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.
.
Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman
Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes
.
Blejme vetura te rexhistruara dhe te parexhistruara me dogane dhe padoganuara nga viti 2002-2015 me defekte,Aksident ose Krahuu Anglezz i djathte
.
Vleresojme larte ofertat tuaja
Blerjet behen ne konfidence te plote

Munde te na konkaktoni permes viber ne +38649888-028
Orari nga ora 9:00 deri 21:00
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim