BLEJ DHE SHES PS3 ME CHIP (PS4 )-(PS3)-(PS2)-(PS..

Blihet nga: LIU PLAYSTATION 31 Jan 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
BLEJME GJITHCKA QE KA TE BEJ ME KOMPJUTERAT E VIDEOLOJRAVE SI XBOX-CLASIC-XBOX360-XBOXONE-PS4-PS3-PS2-PSONE-NINTENDO -NINTEDO DS-NINTEDO- WI-PLAYSTATION. FISHA HDMI FISHA ANDROID -FISHA STANDARD MOTOROLA...ADAPTOR LEVA PER PC SI DHE LAPTOP NOTEBOOK. IPAD. ETJ .BLEJ TV TELEVIZORA LCD PLAZMA LED etj.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim