Kerkoj Makin

Blihet nga: Shpetim Dje 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
makin me letra dhe siguracjo deri ne 2018. te jet me prtobagazh. Opel Astra, Ford Fokus ose ndonje model tjeter, e marr deri ne 1000 euro, viti i prodhimit te jet 1997 e lart. flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim