20 Shk 01:23 Pjesë rezerve , Vlorë

Pjes kembimi benci 250 valvul 20

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 14:01 Goma dhe Bandazhe , Vlorë

Disqe 15

8 000 LEK

09 Shk 13:57 Të tjera , Vlorë

marmit sportive

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Në fillim