09 Dhj 10:25 Makina , Vlorë

Seat Leon benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Nën 12:30 Makina , Vlorë

Seat Leon

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 10:15 Makina , Vlorë

Seat leon

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Nën 22:06 Makina , Vlorë

Makine Seat Leon

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 21:47 Makina , Vlorë

seat leon

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 18:35 Makina , Vlorë

Shitet seat leon

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 18:00 Makina , Vlorë

Seat Leon -09

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Nën 11:56 Makina , Vlorë

Seat Leon -06

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 17:53 Makina , Vlorë

makina me qera

25 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 12:49 Makina , Vlorë

Goma dhe disqe 16

350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 21:14 Makina , Vlorë

Seat Leon 1.9 tdi -03

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 17:00 Makina , Vlorë

Seat Leon dizel -03

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim