13 Krr 12:30 Makina , Vlorë

OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Krr 09:57 Makina , Vlorë

U SHIT FLM Merrjep

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Krr 22:46 Makina , Vlorë

Ford C-Max shitet dhe nderrohet

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Krr 23:27 Makina , Vlorë

OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Krr 23:27 Makina , Vlorë

OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 21:08 Makina , Vlorë

Ford C-Max

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Pri 16:17 Makina , Vlorë

Ford C-Max dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 18:50 Makina , Vlorë

Ford c max 1.6 diesel 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Tet 19:19 Makina , Vlorë

Shitet ose nderrohet Ford Focus C-Max

3 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 15:27 Makina , Vlorë

Ford C-Max 1.6 nafte -06

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim