Dje 21:12 Makina , Vlorë

Ford c-max 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 21:08 Makina , Vlorë

ford c max

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 18:11 Makina , Vlorë

Ford C max 2.000

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gsh 20:08 Makina , Vlorë

Ford C-Max dizel

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gsh 15:47 Makina , Vlorë

Ford c-max

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gsh 14:02 Makina , Vlorë

Ford C-Max shitet dhe nderrohet

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Krr 23:27 Makina , Vlorë

OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 21:08 Makina , Vlorë

Ford C-Max

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Dhj 18:50 Makina , Vlorë

Ford c max 1.6 diesel 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Tet 19:19 Makina , Vlorë

Shitet ose nderrohet Ford Focus C-Max

3 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 15:27 Makina , Vlorë

Ford C-Max 1.6 nafte -06

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim