S 320 , 2
S 400 , 1
03 Krr 20:57 Makina , Tropojë

Mercedes Benz S400 CDI viti 2007

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 21:45 Makina , Tropojë

Shitet dhe nrrohet vetem me makina 4x4

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 17:02 Makina , Tropojë

Mercedes S 320 dizel

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim