Sot 20:58 Makina , Lezhë

OKAZION MERCEDES 220 CDI TAKSA PER NI VIT...

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:58 Makina , Tiranë

Smart ForTwo, Nafte, shitet dhe ndrrohet!

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:57 Shtëpi , Vlorë

AGJENCIONI PASHA

Numri i dhomave: 10
Sot 20:57 Makina , Tiranë

VW Golf 5 dizel 2.0 isapo ardhen 6 shpejci -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:57 Makina , Fier

Mercedes S320 -01

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 Makina , Tiranë

Fiat Punto Impjat Gazi 1.2 -

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:57 Makina , Kukës

Golf 5 GTi 2.0 automatik

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:57 Makina , Tiranë

fiat punto 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:57 Makina , Tiranë

benz 200 portobagazh 87 me letra deri 10-2017disqe

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 Makina , Fier

Toyota Yaris Benzine+Gas 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:57 Makina , Fier

Opel Corsa 1.7TDi

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:57 Makina , Fier

Okazion,Ford Mondeo 1.8Diesel letra per 1 vit

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:57 Makina , Elbasan

Renaut Laguna Benzin+ gaz -07

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:57 Makina , Durrës

Audi A4 1.9 nafte -97 1900

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:56 Makina , Tiranë

MERCEDES C200 CDI SAPO ARDH GJERMANIA

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:55 Makina , Tiranë

MERCEDES C270 AVANGARDE I SAPO ARDH GERMANY

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:55 Makina , Tiranë

VW Passat BENXIN + GAZ OKAZIONNNNNNNN

3 720 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:54 Makina , Kukës

Mercedes vaneo 1.9benzin nga zvicra 7ulse

1 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

Audi A4 1.9 AUTOMAT TDI 2003,GOLF4 TDI 01 NDEROHEN

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

VW Passat HIGHLINE OKAZIONNNNN.2005

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:54 Makina , Durrës

Mercedes 240 dizel

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:54 Makina , Tiranë

golf 5 naft tek dere 2004 me letra te paguara blu

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN JAGUAR FULL

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:53 Makina , Tiranë

Mercedes ML270 naft krah anglez manuale -01

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:53 Makina , Durrës

Okazion Mercedes CLK200

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:52 Makina , Tiranë

Peugeot 1007 -05 shitet dhe nderrohet.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:52 Makina , Tiranë

Opel Astra naft 1.7 portobagazh me letra 2017 blu

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ - E350 Benzine/Gaz -06

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim