Gorenje , 4
Beko , 3
Bosch , 3
Samsung , 3
Whirlpool , 3
09 Dhj 18:08 Furra dhe mikrovalë , Tiranë

furre

20 000 LEK

07 Nën 10:37 Furra dhe mikrovalë , Tiranë

furre

7 000 LEK

Në fillim