19 Jan 20:41
Linku:
Makina , Tiranë

Smart ForTwo Passion

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 10:15 Makina , Tiranë

Smart Fortwo dizel

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:08 Makina , Tiranë

Smart ForTwo

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

SMART FORTWO 600 CC

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:48 Makina , Tiranë

Smart ForTwo

2 222 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

Smart Fortwo 600cc automat CABRIO

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:27 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

Smart ForTwo

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Tirane,shes makine,Smart ForTwo,Viti 2004,2222Euro

2 222 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:43 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Nafte

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:02 Makina , Tiranë

SHITET OKAZIOON SMART 2011 NAFT FULL

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:40 Makina , Tiranë

Smart fortwo

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 18:24 Makina , Tiranë

Smart ForTwo, Nafte, shitet dhe ndrrohet!

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:48 Makina , Tiranë

Super okazion Smart ForTwo nafte

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:53 Makina , Tiranë

Smart 2011pulse

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 16:01 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:40 Makina , Tiranë

Smart ForTwo dizel

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:29 Makina , Tiranë

Okazion Smart ForTwo benzin

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 15:10 Makina , Tiranë

Okazion Smart ForTwo 600cc super

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 12:17 Makina , Tiranë

Smart ForTwo kabriolet benzine 600 Cc -02

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 12:16 Makina , Tiranë

Okazion smart for two 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 12:16 Makina , Tiranë

Smart For-Two

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 12:16 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:15 Makina , Tiranë

Smart

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 12:14 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Kabriolet -02 Benzine 600 Cc

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:14 Makina , Tiranë

Okazion Smart ForTwo kabrio -02

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 12:04 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Center automat klima okazion

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:04 Makina , Tiranë

Smart Center ForTwo super luk

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:04 Makina , Tiranë

Smart Center ForTwo 700 cc pulse

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 12:04 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Center automat cabrio

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:04 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Center naft f1

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:04 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Center naft okazion

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:00 Makina , Tiranë

Smart Center ForTwo nafte

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:00 Makina , Tiranë

Smart Center ForTow okazion

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:00 Makina , Tiranë

Smart Center ForTwo automat okazion

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:00 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Center 700 benzin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:00 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Center cabrio brabus lekur

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:02 Makina , Tiranë

Smart nafte dhe benzin dhe makina te tjera

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:59 Makina , Tiranë

Smart ForTwo kabrio 600 cc

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 09:59 Makina , Tiranë

Smart ForTwo 1.0 benzin pasion

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 09:59 Makina , Tiranë

Okazion Smart ForTwo 1.0 eco full

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 09:55 Makina , Tiranë

Smart ForTwo1.0 benzin eco f1 full

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 09:55 Makina , Tiranë

Smart ForTwo benzin

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:55 Makina , Tiranë

Smart ForTwo 599 cc cabriolet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 09:55 Makina , Tiranë

Smart ForTwo brabus

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 09:51 Makina , Tiranë

Smart ForTwo dizel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 09:29 Makina , Tiranë

Okazion Smart 600cc. Kabrio automatik

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Jan 20:41
Linku:
Makina , Tiranë

Smart ForTwo Passion

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Jan 18:54 Tregtar makinash Makina , Tiranë

SMART FORTWO BENZIN

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Jan 13:58 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Mundesi Nderrimi

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 13:58 Makina , Tiranë

Smart ForTwo 600 CC Benzine Mundesi Nderrimi

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim