Dje 18:43 Makina , Tiranë

Opel Sintra 2.2 Gls benzin 7 vendesh Dhe ndrrohet.

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 12:07 Makina , Tiranë

Shitet Opel Sintra 2.2 ne super gjendje

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim