01 Pri 11:25 Makina , Tiranë

Rent point Albania

50 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 12:16 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder 2.5 dCi -07

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 18:56 Makina , Tiranë

OKAZION foristrade Nisan

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gsh 16:58 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder 4×4 full -05

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gsh 20:04 Makina , Tiranë

Okazion..sherbime te bera..ne gjendje 10/10

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Krr 21:22 Makina , Tiranë

Bejm dhe ndrrim

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 17:03 Makina , Tiranë

Shitet..dhe nderrohet sipas marrveshjes

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 18:48 Makina , Tiranë

Nisan.full..

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 23:28 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder -05

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 09:27 Makina , Tiranë

shitet nisan okazion

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 16:20 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder dizel -11

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Nën 19:23 Makina , Tiranë

tirane

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim