Dje 22:14 Makina , Tiranë

Shes

7 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Tet 23:52 Makina , Tiranë

okazion Mercedez eklas 2004 400 cdi Per pak dit

6 480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 14:29 Makina , Tiranë

Mercedez-Sprinter 413

11 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 13:16 Makina , Tiranë

S class 400 cdi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 14:33 Makina , Tiranë

KAMIONCINE ME DOPIO GOME DHE KAZAN TE KTHYESHEM

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 13:49 Makina , Tiranë

Mercedes- benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 21:17 Makina , Tiranë

okazion

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 09:53 Makina , Tiranë

Rexhina

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 16:22 Makina , Tiranë

Mercedez Benz 407

5 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 12:32 Makina , Tiranë

Kamionçine 407

250 000 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 09:57 Makina , Tiranë

furgon malli 410

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Jan 12:09 Makina , Tiranë

SHITET FUGON BENZ 410

5 000 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim