Sot 08:59 Makina , Tiranë

Fiat

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 17:39 Makina , Tiranë

Fiat multipla

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 17:39 Makina , Tiranë

Fiat Multiplia dizel

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 09:02 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Multipla

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Gsh 17:16 Makina , Tiranë

U shit e gzoft TIRANA

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Krr 20:00 Makina , Tiranë

Fiat Multipla

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 00:57 Makina , Tiranë

Fiat Multipla benzin gaz fabrikisht -06

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Qer 18:28 Makina , Tiranë

Fiat Multipla

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 21:47 Makina , Tiranë

Fiat Multipla

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:13 Makina , Tiranë

Fiat Multipla 1.6 benzin gas

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 19:33 Makina , Tiranë

Fiat Multiplia 1.3 multi xhet

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 15:25 Makina , Tiranë

shitet

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 21:03 Makina , Tiranë

Fiat Multiplia dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 12:14 Makina , Tiranë

Shitet fiat

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 11:03 Makina , Tiranë

Fiat Multiplia 1.6 benzin

180 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 22:34 Makina , Tiranë

dhe e nderroj me noj makin !

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 17:11 Makina , Tiranë

Fiat Multiplay5+1 -01

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 12:19 Makina , Tiranë

OKAZION

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 16:51 Makina , Tiranë

Fiat multipila 2002 1.9 diesel

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 17:09 Makina , Tiranë

per familje dhe pune

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 14:45 Makina , Tiranë

Shitet fiat multipla

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 10:03 Makina , Tiranë

Fiat multipla 2002 vende 6

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 18:38 Makina , Tiranë

SHES FIAT MULTIPLA

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 19:20 Makina , Tiranë

fiat multipal 1.9 JTD

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 00:27 Makina , Tiranë

SHITET FIAT MULTIPLA 6 VENDESHE

2 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gsh 09:53 Makina , Tiranë

Fiat Multipla -04

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 18:20 Makina , Tiranë

Fiat Multipla 5+1 Sh ekonomik -02

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 10:09 Makina , Tiranë

Fiat Multipla -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 10:53 Makina , Tiranë

Fiat Multipla -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 13:07 Makina , Tiranë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 09:20 Makina , Tiranë

Fiat Multipla 1.6 Benzin+Gaz -02

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 14:35 Makina , Tiranë

Fiat Multipla dizel -02

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 19:19 Makina , Tiranë

Fiat Multiplia dizel -00

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 17:58 Makina , Tiranë

Fiat Multiplia dizel -00

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 17:40 Makina , Tiranë

Fiat Multiplia dizel -00

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim