Dje 23:02 Makina , Tiranë

Chevrolet camaro SUPER OKAZION

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Nën 15:55 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Pri 20:02 Makina , Tiranë

Chevrolet Camaro LT

27 870 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 16:36 Makina , Tiranë

Chevrolet Camaro 11 SUPER MJET 18000 euro

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Jan 12:29 Makina , Tiranë

Chevrolet Camaro benzin

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Tet 21:27 Makina , Tiranë

Chevrolet Camaro benzin

350 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Mar 15:10 Makina , Tiranë

Chevrolet Camaro rs -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Jan 11:52 Makina , Tiranë

Camaro 1997 shitet dhe nderrohet..

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim