BLS , 2
CTS , 2
Deville , 2
Eldorado , 1
Escalade , 13
Fleetwood , 2
Seville , 1
SRX , 2
STS , 4
Dje 18:51 Makina , Tiranë

Cadillac CTS benzin+gaz

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:19 Makina , Tiranë

Cadillac Deville Coupe SHITET dhe NDERROHET

Viti: 1980
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Nën 19:22 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Nën 12:19 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade Premium Edition 6.2 v8 gaz/benzi

26 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Nën 20:11 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET CADILLAC ESCALADE HYBRID

30 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Tet 05:04 Makina , Tiranë

shitet cadillac eldorado 1980

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 10:22 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Tet 09:56 Makina , Tiranë

Cadillac BLS 2.8 benzine Turbo Automat

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:08 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Sht 10:56 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade

10 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 21:34 Makina , Tiranë

Cadillac STS Seville

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Gsh 19:07 Makina , Tiranë

FUORISTRADE LLUKSOZE CADILLAC

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gsh 16:52 Makina , Tiranë

Cadillac benzin

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 15:36 Makina , Tiranë

Cadillac Fleetwood 5.0 V8

18 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Maj 22:09 Makina , Tiranë

Shitet kadillak 5000 benzin

18 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 17:05 Makina , Tiranë

cadillak

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Pri 22:27 Makina , Tiranë

Cadillak CTS benzin+gaz

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 13:55 Makina , Tiranë

Cadillac SRX

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 14:05 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE 2001 USA

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 22:17 Makina , Tiranë

Cadillak STS benzin gaz -05

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 22:44 Makina , Tiranë

Cadillac

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 09:57 Makina , Tiranë

Cadillac STS okazion -07

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 19:09 Makina , Tiranë

Shesim makin funerali bejm dhe ndrime

11 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Mar 23:25 Makina , Tiranë

Cadillac sts 2005-2009

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 22:26 Makina , Tiranë

shitet ose nderohet cadillak eskalade ext 2006

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 17:13 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade benzin -04

11 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim