03 Qer 01:06 Makina , Tepelenë

Shes mitsubishi pajero

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 16:35 Makina , Tepelenë

Mitsubishi Pajero dizel

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 09:22 Makina , Tepelenë

Mitsubishi Pajero dhe nderrohet

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim