25 Nën 19:23
Linku:
Makina , Pogradec

VW Caddy dizel

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 16:37
Linku:
Makina , Vlorë

Mercedes 200

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:06
Linku:
Makina , Tiranë

BMW Seria 3 Benzin Gaz LOOK M3

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:47 Makina , Tiranë

Okazion RAV4 AUTOMAT+GAZ. FULLL

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

Mercedes C 220dizel -01

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

Super-Okazion!Mercedes Eleganc C220 Automatike

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 Makina , Elbasan

Ford Focus -01

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

VW Golf 5 1.9tdi F1 Look GTi Tiptronic DSG -04

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

Toyota Yaris -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

BMW 323 benzin

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:47 Makina , Durrës

Toyota Yaris benzin

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:47 Makina , Durrës

Opel Corsa 1.5 Nafte

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:46 Makina , Tiranë

shes super full ford fiesta ghia

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:46 Makina , Shkodër

Mercedes E clas evo ///SPORT strafull-optional.

9 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:46 Makina , Tiranë

Peugeot 607

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:46 Makina , Korçë

Mercedes 270 dizel -03

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:46 Makina , Berat

Range Rover Sport 2007 2.7 Nderrim i mundshem

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 Makina , Elbasan

Shiten ose Nderrohen Renault Laguna dhe Fiat Stilo

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:46 Makina , Elbasan

Shitet Renault Clio, viti 1994

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:46 Makina , Korçë

Okazion Opel corsa 1.7 dti

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 Makina , Shkodër

Mercedes e class viti 06 Avantgarde . Dog e paguar

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:46 Makina , Durrës

ford fiesta nafte 1700 euro

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:46 Makina , Tiranë

GOLF 5 AUTOMATIK 1.9 TDI MODEL 2008 GJERMANIA

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:46 Makina , Tiranë

Okazion,VW Eos Cabrio -08-i pa diskutushem

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:46 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMATIK model 2008

6 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:46 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMATIK 1.9 TDI MODEL

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:46 Makina , Tiranë

VW PASSAT 1.9 TDI-TRENDLINE - OKAZION

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:46 Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS TOUR EDITION TDI AUTOMATIK MODEL

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:46 Makina , Elbasan

Mercedes Superr C240 benzin gas

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:46 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMATIK GOAL EDITION MODEL 07 1.9 TDI

6 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:46 Makina , Korçë

Mercedes C220 cdi SHITET DHE MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:45 Tregtar makinash Makina , Durrës

SABB,,9,5,,,NAFTE,,,03,,OKAZION,,,

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:45 Makina , Tiranë

Peugeot 1007 -05 shitet dhe nderrohet.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim