GL 320 , 4
GL 350 , 1
17 Jan 16:08 Makina , Shkodër

mercedes benz gl

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 09:46 Makina , Shkodër

OKAZION GL350 CDI FUND2010 FULL BLUEEFFICIENCY

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 10:06 Makina , Shkodër

Mercedes GL320 dhe kembim me makine tjeter

18 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 22:10 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz GL

19 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 22:15 Makina , Shkodër

GL320 model USA nafte

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim