15 Jan 07:46 Makina , Shkodër

Buick Park Avenue shitet dhe nderrohet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 13:42 Makina , Shkodër

per nderrim

4 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim