Sot 12:41 Makina , Tiranë

Mercedes A170 dizel

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

Mercedes A170 -Automat - super te mir -01

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

DODGE AVENGER -09 U shiiiiittt

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:40 Makina , Shkodër

Mercedes C200 AVANTGARD Tavan xhami

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

Mercedes 211 E270 avantgarde

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

MERCEDEZ C220 EVO AVANTGARDE

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 DIESEL AUTOMAT -05

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

Makina me qera

20 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:40 Makina , Tiranë

Makina me qera

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

BMW 730 D,2009,AUTOMAT,FULL OPTION

26 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

MERCEDES E200 CDI AUTOMATIK - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Mini Cooper D - 2013-clima-navi-tempomat

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

* SAPO ARDHUR * C 220 CDI - AVANTGARDE - FULL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Peugeot 1007 -05 shitet dhe nderrohet.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim