Sot 17:46 Makina , Pogradec

Ford Ka

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 01:27 Makina , Pogradec

Okazion!!!!

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Dhj 04:21 Makina , Pogradec

Makine super e mir dhe ekonomike

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 17:16 Makina , Pogradec

OKAZION

1 700 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Tet 15:56 Makina , Pogradec

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 21:24 Makina , Pogradec

Kama

3 000 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Nën 16:20 Makina , Pogradec

Ford Ka 1.2 benzin -00

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim