18 Sht 08:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës , Pogradec

Fiat Ducato 14+1

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim