Sot 12:05 Makina , Tiranë

Chrysler Pt Cruiser 2.2 cdi evo Limited Edition 06

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:04 Makina , Tiranë

Golf 5 Automat Nafte 1.9 -06

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:04 Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.0 CC BENZIN -05

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:04 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.4 -03

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:03 Makina , Elbasan

okazion volzvagen -lupo

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:03 Makina , Fier

Mercedes 220 cdi me dogan Nga gjerman

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

MERCEDES C220 AVANGARD AUTOMAT XHAMA TE ERRET -08

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 Makina , Fier

Mercedes E220 cdi dhe ndrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

C Class / Viti 12-2005 / Nafte 200 CDI / Automatik

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:01 Makina , Elbasan

Okazion VW Touran -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

LANCIA YPSILON -97

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

Mercedes C220 Cdi Automat Full Options

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

Renault scenic rx4

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 320 SW OKAZION

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim