Sot 16:50 Makina , Fier

Mercedes E220 cdi dhe ndrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:50 Makina , Tiranë

OKAZION-SKODA YETI 1.8 4x4 benzine & gaz-11

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:48 Makina , Tiranë

Mercedes C200 avangart EVO

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S550 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:48 Makina , Durrës

Renault Megane 1.5 nafte super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:48 Makina , Tiranë

VW Passat dizel

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 Makina , Korçë

Toyota land cruiser dizel

5 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:48 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.7 DTI

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

OKAZION KIA SORENTO 4×4 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:46 Makina , Durrës

shes ose ndroj

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 Makina , Fier

Golf 4 1.9 TDI (DI te kuqe 6 marshe)

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 diezel -05 Shitet Nderrohet

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:46 Makina , Tiranë

Mercedes 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:45 Makina , Elbasan

Benz 200 makine funerali

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 Makina , Pogradec

shes mercedez benx dhe mundesi nderrimi

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ - E350 Benzine/Gaz -06

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 Makina , Durrës

RENAULT SCENIC benzin+gaz

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:44 Makina , Durrës

Seat Cordoba benzin+gaz

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:44 Makina , Shkodër

Mercedes C200 AVANTGARD Tavan xhami

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

Audi S3 1.8 T quattro 225 PS

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

Chrusier PT benzin+gaz

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

BMW 330ci atomat

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:44 Makina , Durrës

VW Golf 3 benzin+gaz

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

VW Golf 5 dizel 2.0 isapo ardhen 6 shpejci -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:44 Makina , Fier

VW Touareg 3.0 SUPER MAKINE Mundesi Nderrimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 Makina , Tiranë

TOYOTA CELICA - 1.8 Turbo benzine/gaz 04

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:44 Makina , Kukës

MERCEDES ML 270 CDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 Makina , Elbasan

AUDI A3 1.8 TURBO V5 BENZIN GASOKAZJON

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:43 Makina , Fier

Mercedes E270 Class Panorama SUPER/Mund. Nderrimi

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:43 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.3 Benzin kamio AUTOMAT -03

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim