Sot 15:50 Makina , Berat

Mercedes benz E 220 CDI Shitet Dhe Nderohet

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 Makina , Tiranë

Vw golf 5 1.9tdi viti 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:49 Makina , Durrës

Kia sorento 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:49 Makina , Fier

Porsche Cayenne 3.2 benzina+ gas

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Makina , Durrës

Bmw 525 tds dhe ndrrohet

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:47 Apartamente , Tiranë

OKAZION

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:44 Makina , Durrës

Mercedez c220 cdi letra te paguara per 1 vit

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 Makina , Durrës

Okazion Mercedes C200 CDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:43 Makina , Kukës

Mercedez-Benz E220

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Makina , Fier

Mercedes c200 cdi 2006 osé nderoet me makin tj

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:42 Makina , Elbasan

Renault Clio BENZIN-GAZ

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:42 Makina , Durrës

Fiat Punto 1.2 benxin atomat +/- letra per 1 vit

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:42 Makina , Tiranë

AUDI LUNGO FULL 2010 OKAZIONNNNNNNNN.3.0

23 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:41 Makina , Elbasan

VW Passat CC dizel -02

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:41 Tregtar makinash Makina , Tiranë

Mercedes ML 270 -02

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41 Tregtar makinash Makina , Tiranë

Fiat Bravo -07

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:41 Makina , Tiranë

Mercedes c 200 benzine 2002 lekure bezhe full

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:41 Tregtar makinash Makina , Tiranë

Citroen c3 1.4 nafte

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:41 Makina , Dibër

VW PASSAT 2.0 TDI -06

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Makina , Tiranë

OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN JAGUAR FULL

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:40 Tregtar makinash Makina , Tiranë

Ford Focus 2.0 TDCI -05

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim