Sot 19:26 Makina , Shkodër

Opel Vectra 2.2 naft -01

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

Peugeot 1007 -05 shitet dhe nderrohet.

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

Seat Toledo dizel -04

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

Mercedes CDI E270 -03 avantgard

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 Tregtar makinash Makina , Tiranë

FORD GALAXY

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:25 Tregtar makinash Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 2.2BENZIN +GAZ -06

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:25 Tregtar makinash Makina , Fier

Mercedes ML 320 cdi- 4 Matic-FULL FULL ...

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

Saab 05 automat

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:25 Tregtar makinash Makina , Fier

Mercedes ML 500 benzin

18 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

Smart ForTwo, Nafte, shitet dhe ndrrohet!

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:24 Tregtar makinash Makina , Fier

OKAZION!!! BMW X5 3.0d-2007-Nga Gjermania

16 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:24 Makina , Fier

S320 CDI NAFT 01 REXHINA NDERROHET

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:24 Makina , Berat

Mercedes CLS320Look Amg-06

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Makina , Durrës

Mercedes Benz E class -11 mundesi ndrrimi

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:24 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cls 500 Benzin LOOK AMG

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A KLAS 180 CDI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:24 Makina , Kurbin

MERCEDES G300 DIZEL CAMBIO AUTOMATIC -86

8 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:24 Makina , Shkodër

Toyota Yaris 1.0i

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:24 Makina , Elbasan

Mercedes CLS 320 CDI 2008 SUPER FULL

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

Ford focus 1.100Euro OKAZION !!!

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

1.3 benzine

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:24 Makina , Durrës

Shitet

3 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim