Sot 17:14 Makina , Sarandë

Rover-Benzin+gaz-viti2000

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:14 Makina , Tiranë

Mercedes E220 CDI FULL

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:14 Makina , Tiranë

Mercedes E200 cdi //okazion

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:14 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 Makina , Tiranë

MERCEDES 280 CDI EVO AVANGARDE FULL

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:14 Makina , Durrës

flm merrjep ushit

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:14 Makina , Vlorë

Shes / Ndroj Foristrad Amerikane Automat

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:14 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 diesel - automatike-2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:14 Makina , Shkodër

shitet dhe nderrohet

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:14 Makina , Tiranë

Golf 4 1.6 benzine

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:14 Makina , Berat

benc

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:14 Makina , Fier

Pershkrim

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:14 Makina , Tiranë

Benz A-clas

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 Makina , Tiranë

Mercedes A 170 cdi automatik -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Super okazion golf IV portopagazh viti,2005 ,autom

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:13 Makina , Vlorë

Fiat Sedici -08

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 diesel - 03

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Okazion smart nafte viti 03kemi dhe smarte te tjer

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

VW PASAT 1.9 TDI VITI 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

Okazion Renault modus 1.5nafte 2005 manual super

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

Mercedes CLS500 Full Mundesi nderrimi

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

Okazion smart 600cc super

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

CKLAS 1.8 BENZIN GAZ VITI 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:12 Makina , Tiranë

Okazion smart nafte automat viti 03 kabrio

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:11 Makina , Tiranë

Toyota Yaris benzin -04

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:11 Makina , Tiranë

Mercedes CL500 Full Mundesi nderrimi

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 Makina , Tiranë

Ford fusion automat 1.4nafte

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina , Fier

Ford Mondeo -05 automat Zvicra

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:11 Makina , Tiranë

OKAZION MINI Cooper 1.6benzin viti 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:10 Makina , Shkodër

Mercedes ML320 dizel -07

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim